Seminář prezentačních dovedností

Milí studenti,

mám zde další pozvánku na společné aktivity, které pro Vás chystáme v rámci Vašeho osobnostního rozvoje.
Pořádáme je bezplatně v rámci projektu Science Talent Ostrava 2019 s finanční podporou Statutárního města Ostrava.

Stěžejní je ale akce v sobotu 16.11. v době od 10:00 – 16:00. Zorganizovala jsem pro vás slíbený seminář prezentačních dovednosti. A proč se ho zúčastnit?

Možná se i Vám někdy stalo, že jste byli přítomni výkladu učitele, kterému jste nerozuměli, který Vás nebavil a po němž jste měli pocit, že to byla ztráta času. Chcete vědět, proč se mu nepovedlo Vás zaujmout? Chcete nahlédnout do kuchyně zkušených řečníků?

Jaké ingredience je třeba použít a naopak, kterých se vyvarovat? Víte, jak vtěsnat 2 roky práce na projektu do 5 minut? Jak vyrobit prezentační snímky, které jsou správně? Jak zvládnout trému? Kam dát ruce? A jak to udělat v anglickém jazyce?
16.11. 2019 ve Světě techniky si společně připravíme prezentaci Vaší výjimečné práce v oblastech, kde jste vystoupali nad úroveň standardního studenta. Cíl, kam směřujete, je setkání 24. ledna 2020, kde Vaši známým, příbuzným, podporovatelům i sobě navzájem představíte, čím se zabýváte, co se Vám podařilo a pokusíte se ostatní inspirovat a nadchnout.

Být úspěšný, a to Vy všichni jste, s sebou nese nutnost účinně předat informace druhým. Nečekejte a zdokonalte se už teď!

 

Registrujte se zde!